O nas - "KOJI" Budo Klub

Przejdź do treści

„KOJI” Budo Klub Łódź powstał w 2011 roku z inicjatywy osób zafascynowanych Karate Shotokan, którzy poszukują w tej sztuce walki - poza sportem - również innych wartości. Posiadamy licencję Polskiego Związku Karate.


Nazwa „KOJI” w znaczeniu „STARA ŚWIĄTYNIA” nawiązuje do tradycyjnych cech sztuk walki - szacunku, pracy, dyscypliny, kształtowania postaw i charakteru. Naszą ideą jest stworzenie Klubu otwartego dla wszystkich, w którym, każdy kto chce uprawiać Karate bez względu na wiek i stopień sprawności fizycznej, znajdzie dla siebie miejsce, spędzając przyjemnie i efektywnie czas w przyjaznej atmosferze.


Promujemy Karate organizując treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także w formie wakacyjnego aktywnego wypoczynku na zgupowaniach i obozach sportowo-rekreacyjnych. Oferujemy zainteresowanym udział w rywalizacji sportowej oraz w zgrupowaniach umożliwiających doskonalenie się w sztuce Karate.


Szczególnie zależy nam, aby każdy, kto z nami rozpocznie swoją przygodę z Karate, chciał ją kontynuować przez całe swoje życie.
W naszym Klubie zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy, posiadający uprawnienia ministerialne.
Z przyjemnością nawiążemy współpracę z osobami, bądź podmiotami, które zechcą wesprzeć naszą działalność.


Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się do nas przyłączyć.

Wróć do spisu treści